Ulusal Neonatolojİ Kongresİ

26-30 Nİsan 2023, Kaya Palazzo Otel, Antalya

GENEL BİLGİLER

KONGRE TARİHİ

26-30 Nisan 2023

KONGRE MERKEZİ

Kaya Palazzo Otel Kongre Merkezi

KONGRE DİLİ

Kongre resmi dili Türkçe'dir. Yabancı konukların sunumları anında Türkçe'ye çevrilecektir.

KONGRE E-POSTA

uneko2023@flaptour.com.tr

İZİN BELGELERİ

Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmalarını, güvenlik açısından önemle rica ederiz.

TTB-STE PUANI

Kongremiz Türk Tabipleri Birliği tarafından "Sürekli Tıp Eğitimi (STE)" olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabipleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz. TTB kartlarınızı kayıt masamızdan okutmayı unutmayınız.

İPTALLER

Kayıt ve konaklama ücretlerinde, 20 Ocak 2023 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50'si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

KONGRE DANIŞMA VE KAYIT MASASI ÇALIŞMA SAATLERİ

25-30 Nisan 2023 tarihleri arasında: Saat 08:00-20:00

KATILIM SERTİFİKASI

Tüm katılımcılara katılım sertifikaları 29 Nisan 2023 tarihinde dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarihten önce ayrılacakların, adreslerini mutlaka danışma masalarına bildirmeleri veya bir başkasının alabilmesi için yazılı yetki vermeleri rica olunur.

ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri Son Gönderme Tarihi: 24 Şubat 2023
İndirimli Kayıt ve Konaklama İçin Son Tarih: 20 Ocak 2023

 

Kongreye Kalan Süre

00
GÜN
00
SAAT
00
DAKİKA
00
SANİYE